• pl
 • de
 • nocleg świnoujście
  Budynek od frontu

 • nocleg świnoujście
  Pokój 2-osobowy

 • noclegi świnoujście
  Recepcja

 • hotel świnoujście
  Plaża w Świnoujściu

ADMIRAŁ II – PENSJONAT ŚWINOUJŚCIE

Nasz pensjonat znajduje się w Świnoujściu, nadmorskim mieście uzdrowiskowym. Admirał II umiejscowiony jest w odrestaurowanym budynku z końca XIX wieku, położonym tuż przy promenadzie nadmorskiej. Jest to najbliższa możliwa odległość od plaży, która zdaniem internautów uchodzi za najpiękniejszą w Polsce. Noclegi w Świnoujściu to sama przyjemność!

Nocleg Świnoujście – komfort i wygoda

Admirał II oferuje swoim gościom wiele udogodnień. Pokoje są przestronne, wyposażone w telewizory i telefony. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Bliskość plaży (ok. 50 m) jest dodatkowym atutem wyróżniającym nas w mieście Świnoujście.
Zarówno aktywni wędrowcy, jak i osoby, które wolą biernie spędzać czas – każdy znajdzie tu idealny nocleg oraz skorzysta ze wspaniałych atrakcji.

Noclegi Świnoujście – wakacje nad morzem

Noclegi w mieście Świnoujście są atrakcyjne z wielu powodów. Jest to miasto nadmorskie, położone przy granicy z Niemcami. Jest jedynym miastem w Polsce, które leży na kilkudziesięciu wyspach. Jedną z atrakcji turystycznych jest przeprawa promowa.Rejs promem jest darmowy, a po drodze możemy oglądać zatokę i przepływające statki. Świnoujście to świetne miejsce na spokojny wypoczynek. Piękna, szeroka, czysta plaża, zapewnia dużo miejsca dla plażowiczów a szeroki pas płytkiej wody przy nabrzeżu jest bezpieczny dla kąpiących się dzieci.

Będąc w Świnoujściu warto zwiedzić pobliską latarnię morską sięgającą 65 metrów. Cały trud wejścia na nią zrekompensuje roztaczający się z góry widok. Dla miłośników militariów obowiązkowe jest zwiedzenie fortów. W trakcie takiego zwiedzania możemy podziwiać przedwojenne budynki, kilkumetrowe schrony, broń, armaty. Większość rekwizytów możemy nawet dotknąć. Osoby interesujące się historią docenią również plany wojny i ataków. Na takie zwiedzanie warto przeznaczyć parę godzin. W Świnoujściu godne uwagi jest również muzeum rybołówstwa morskiego. Tam możemy podziwiać eksponaty statków, różnego rodzaju ryb oraz przyrządów służących do łowienia zarówno dzisiejszych jak i sprzed wielu lat. Możemy również ujrzeć żywą kolekcje wielu gatunków ryb i stworzeń morskich występujących w morzu śródziemnym. Jeśli chcemy spędzić spokojne i przyjemne wakacje, to nocleg w mieście jakim jest Świnoujście jest idealnym pomysłem.

Admirał II nie przyjmuje zwierząt. Prosimy o pozostawienie milusińskich pod opieką w domu.

Zapraszamy również do naszych pozostałych, czynnych sezonowo  ośrodków nad morzem – na wczasy do Dankaru w Dziwnowie ( tel.609441040) , położonego na wydmie plażowej , na turnusy rehabilitacyjne dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością do Contessy w Dziwnówku ( tel. 603776756), rezerwacje przyjmujemy przez cały rok.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers
Visit Us On Facebook