• pl
  • de

Hotele ADC
Admirał II Świnoujście

Jesteśmy rodziną 3 ośrodków wczasowych. Oferujemy Państwu wczasy nad pięknym, polskim morzem. Komfort i zadowolenie naszych Gości to dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wypoczynek na najwyższym poziomie. Wierzymy, że jest to możliwe, jeżeli wyjdziemy naprzeciw indywidualnym potrzebom, wsłuchując się z uwagą w potrzeby każdego Gościa. Na tej podstawie przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, licząc że przygotowane przez nas propozycje nie zawiodą Państwa oczekiwań.

ADMIRAŁ II
jest pensjonatem znajdującym się w Świnoujściu, mieście uzdrowiskowym, nieopodal granicy z Niemcami. Sam ośrodek umiejscowiony jest w odrestaurowanym budynku z końca XIX wieku, położonym tuż przy nadmorskiej promenadzie. Jest to najbliższa możliwa odległość od plaży, która zdaniem internautów uchodzi za najpiękniejszą w Polsce.

DANKAR znajduje się na wydmie plażowej, dzięki czemu większość pokojów na piętrach posiada widok na morze. W obrębie ośrodka do dyspozycji Gości dostępne są m.in.: kort tenisowy, boiska sportowe, krąg ogniskowy, plac zabaw dla dzieci oraz tereny zielone. Oferta wczasów obejmuje program imprez dla dorosłych i dzieci. Jest to miejsce idealne do spędzenia wczasów rodzinnych.

CONTESSA to kompleks rehabilitacyjno- wczasowy. Obejmuje cztery pawilony hotelowe otoczone terenami zielonymi z rozbudowaną bazą zabiegową, dwiema kawiarniami, salą bankietową, profesjonalnym bilardem, pokojem zabaw dla dzieci. Zapewnia atrakcyjny pobyt w każdych warunkach pogodowych. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, wczasy zdrowotne z odnową biologiczną oraz wczasy rodzinne.Posiadamy zarówno wpis do Rejestru  Organizatorów turnusów rehabilitacyjnych (Hotele ADC Sp. z o.o. : OR/12/0001/15) , jak i  Wpis do rejestru Ośrodków ( Contessa: OD/32/005/2015) , co umożliwia pełną obsługę organizacyjną turnusów.

Zapraszamy serdecznie!

„Admirał II” – Świnoujście
ul.Żeromskiego 12
+48 91 321-37-20
+48 91 321-80-11
kom. 603 377 235
e-mail: admiral2@hoteleadc.pl

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers
Visit Us On Facebook