• pl
  • de
  • Budynek od frontu

  • Pokój 2-osobowy

  • Recepcja

  • Plaża w Świnoujściu

ADMIRAŁ II jest pensjonatem znajdującym się w  Świnoujściu, nadmorskim mieście uzdrowiskowym.
Pensjonat umiejscowiony jest w odrestaurowanym budynku z końca XIX wieku, położonym tuż przy promenadzie nadmorskiej. Jest to najbliższa możliwa odległość od plaży, która zdaniem internautów uchodzi za najpiękniejszą
w Polsce. Noclegi u nas to sama przyjemność!

Noclegi Świnoujście

Noclegi w mieście Świnoujście są atrakcyjne z wielu powodów. Jest to  miasto nadmorskie, położone przy granicy z Niemcami.Jest jedynym miastem w Polsce, które leży na kilkudziesięciu  wyspach. Jedną z atrakcji turystycznych jest przeprawa promowa . Rejs promem jest darmowy, a po drodze możemy oglądać zatokę i przepływające statki. Świnoujście to świetne miejsce na spokojny wypoczynek. Piękna , szeroka, czysta plaża, zapewnia dużo miejsca dla plażowiczów a szeroki pas płytkiej wody przy nabrzeżu  jest bezpieczny dla kąpiących się dzieci .

Świnoujście dla Turystów Będąc w Świnoujściu warto zwiedzić latarnię morską sięgającą 65 metrów.Cały trud wejścia na nią zrekompensuje roztaczający się z góry widok. Dla miłośników militariów obowiązkowe jest zwiedzenie fortów. W trakcie takiego zwiedzania możemy podziwiać przedwojenne budynki, kilkumetrowe schrony, broń, armaty. Większość rekwizytów możemy nawet dotknąć. osoby interesujące się historią docenią również plany wojny i ataków. Na takie zwiedzanie warto przeznaczyć parę godzin. W Świnoujściu godne uwagi jest również muzeum rybołówstwa morskiego. tam możemy podziwiać eksponaty statków, różnego rodzaju ryb oraz przyrządów służących do łowienia zarówno dzisiejszych jak i sprzed wielu lat. Możemy również ujrzeć żywą kolekcje wielu gatunków ryb i stworzeń morskich występujących w morzu śródziemnym. Jeśli chcemy spędzić spokojne i przyjemne wakacje, to nocleg w mieście jakim jest Świnoujście jest idealnym pomysłem.

Zarówno aktywni wędrowcy, jak i osoby, które wolą  biernie spędzać czas – każdy znajdzie tu idealny nocleg oraz skorzysta ze wspaniałych atrakcji

Admirał II nie przyjmuje zwierząt. Prosimy o pozostawienie milusińskich pod opieką w domu.

Zapraszamy również do naszych pozostałych, czynnych sezonowo  ośrodków nad morzem – na wczasy rodzinne do Dankaru w Dziwnowie ( tel.609441040) , położonego na wydmie plażowej , na turnusy rehabilitacyjne dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością do Contessy w Dziwnówku ( tel. 603776756), rezerwacje przyjmujemy przez cały rok.